برگزاری اولین وبینار “از تولد” در هفته پیش رو

برگزاری اولین وبینار “از تولد” در هفته پیش رو

قبل از این وعده داده بودیم که به زودی در وبسایت از تولد آموزش ها رو به صورت جدی تر شروع خواهیم کرد. این اولین سری از آموزش ها هست که تصمیم گرفتیم این دوره آموزشی به صورت وبینار برگزار بشه. اما وبینار چی هست؟!

وبینار

واژه وبینار ترکیب دو واژه وب و سمینار است. وبینار، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار شده و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند.

با شرکت در وبینار می‌توانید در منزل خود بنشینید و در سمینارها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید، کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید.وبینار ارتباط با والدین

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای بهره‌گیری و حضور در دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی و کارگاه‌ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی بهره می‌مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است.

استفاده از وبینار به دو صورت زنده و غیرزنده امکان‌پذیر است. در حالت زنده، سخنران در همان زمان در حال ارائه سخنرانی است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت غیرزنده شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.

جالب اینجاست که شما به فاصله یک روز بعد از برگزاری وبینار می تونید از طریق وبسایت به فیلم دوره برگزار شده هم دسترسی داشته باشید.

موضوع این وبینار

برای اینکه با این دوره آموزشی بهتر آشنا بشید شاید بد نباشه که سری به صفحه اصلی این محصول بزنید و اطلاعات تکمیلی رو از اونجا دریافت کنید. کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید:

برای مشاهده اطلاعات تکمیلی وبینار “ارتباط ۳۶۰ درجه با فرزندان” کلیک کنید

درباره نویسنده

تنها چیزی که هیچ موقع از اون ناراحت و پشیمون نیستم، وقتی بوده که برای یاد گرفتن و آموزش گذاشتم. مدتیه که کار مطالعه، بحث، نوشتن، کلاس و کارگاه روی بچه‌جون‌ها و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خانواده رو دنبال می‌کنم که "از تولد" شده انگیزه‌ای برای ادامه این حرکت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *